+86-917-3373399 info@yunch.tech
קטגוריית מוצרים
תיצור איתנו קשר

שאאנשי Yunzhong תעשיה פיתוח ושות 'בע"מ

כתובת: NO.128 Gaoxin כביש, Baoji עיר, מחוז שאאנשי בסין

PC: 721013

טלפון: + 86-917-3373399

פקס: + 86-917-3373378

דואר אלקטרוני: info@yunch.tech

חדשות התעשייה
חומרים טיטניום בתחום הנדסה ימית
Dec 07, 2015

אם התפתחות הכלכלה ימית או הפיתוח של הצי מודרניים, הצורך לפתח סדרה של ציוד ימי. תרגול מראה כי הציוד הימי מתקדמת, הן ציוד ייצור הנפט והגז במים עמוקים או צוללות גרעיניות, submersibles וציוד אחר, מעורבים בציוד טיטניום, משקל, עמידות בפני קורוזיה של טיטניום, טיטניום סגסוגת חומרים ניתן למימוש ציוד ימית של יעילות גבוהה, חיים ארוכים, אמינות גבוהה תרומה משמעותית.

השעה הנוכחית של ההתפתחות של טיטניום בתחום הנדסה ימית. סין היא מדינה גדולה של תעשיית טיטניום בעולם, הכולל מחקר טיטניום שלמה יחסית, פיתוח, ייצור, יישום המערכת, עם יכולת ייצור בקנה מידה גדול, יישומים רבים עתודות טכנית, כדי להאיץ את ההתפתחות של טיטניום הנדסה ימית, ולא רק הכרחי, אבל גם ריאלי.

לעומת פלדה, נירוסטה, נחושת, אלומיניום וחומרים נוספים, טיטניום היא התכונה הבולטת ביותר היא צפיפות נמוכה, חוזק גבוה, עמידות בקורוזיה, אבל גם יש את היכולת של עמידות שחיקה מי ים, פריכות שאינו מגנטי, לא קר, חדירות גבוהה, וכן הלאה, אשר קל ליצור, יציקה, ריתוך, כך יש מגוון רחב של הנדסה ימית שונים.

טיטניום בהנדסה האוקיינוס יכול להציג המיומנות של אחד עד תומה, אך ישנם כמה חסרונות ובעיות הראויה לתשומת לב. הנדסה ימית מתמודד עם אתגרים רבים, בעיקר בהיבטים חמש:

ראשית, בייצור של חומר טיטניום.

בגלל נקודת התכה גבוהה (1668), ההתנגדות דפורמציה בטמפרטורה גבוהה ואת אזור הטמפרטורה טיפול בחום צר, קשה לייצר חומר טיטניום, בעיקר גודל גדול ו חומר טיטניום ביצועים גבוהים. צריך לא רק אבק גדול והתכת כור (תנור קשת ואקום, תנורי האח קר קרן אלקטרונים, את הצורך בלחץ כבד עיבוד ציוד (זיוף המכונה, מתגלגל המכונה, שחול, וכו '.). טיטניום ייצור יחידה מוצרי השקעה הוא עצום, עד 30 ~ 40 מיליון / טון. קיבולת ייצור חומרי טיטניום של ציוד יותר מפרט זהה של פלדה (1633,-16.00,-0.97%) ניכר או ציוד נוסף, והוא ניצול פלט וציוד שלה הוא רק אחד מאתריה המפורסמים של עשרות שלה, שמוביל עלויות הייצור.

שנית, בעיצוב המוצר.

כוח כיפוף טיטניום ו סיביות גבוה (0.9), גבוהה ריתוך כוח מקדם (מעל 0.9), ואילו הנפח, חום בהולכה מקדם, מקדם השיכוך נמוכים. בתנאים מסוימים, טיטניום הבקיע קורוזיה, קורוזיה גלווני, הפרכת חומרים מימן פנה בעיות. בשל המאפיינים פיזי, כימי מכניים של טיטניום, העיצוב של ציוד טיטניום לאמץ קודי עיצוב חדשים ומפרטים טכניים (כמו מקדם בטיחות, קורוזיה הקצבה, אש למניעת טופס מבניים, טופס ולד, וכו.). מקדם השיכוך גשמי טיטניום הוא קטן (למעט טיני סגסוגת זיכרון צורה), בשימוש של רטט, הצורך לנקוט צעדים למניעת רעידות. טיטניום לתוך השדה תעשייתי רק לכמה עשרות שנים של היסטוריה, עיצוב חוויית יהיה פחות בעיות רבות נותרו כדי להבטיח את הזמנתכם.

השלישי, בייצור המוצר.

בגלל מודול הנפח נמוכה של טיטניום, לעיבוד קר ריבאונד, מוליכות חום נמוכה משטח קל שחיקה, שריטות של מאפיינים אחרים, להביא כל קושי מסוים החלקים טיטניום ויוצרים, טיפול בחום, עיבוד שבבי ועוד, טכנולוגיית מבוגר צריך חקר זמן רב.

רביעית, ביישום.

עקב ההתנגדות לקורוזיה גבוהה של טיטניום, טיטניום ציוד "קבוע" או חצי קבועה ציוד, ציוד הערכת מחזור הוא ארוך מאוד, כך השימוש של יחידות של אחד או שניים, הדור 3 של כוח אדם הנדסי וטכני קשים באופן מלא ביישום התקן, לא יכולה לבצע הערכה אובייקטיבית ומקיף של ציוד טיטניום.

חמישית, בבחירה של מושג גשמי.

רוב האנשים עדיין קשה מאוד לפרוץ את "מחיר של טיטניום הוא יקר מידי," האינרציה של חשיבה. תחת ליכולות השקעה מוגבלת, זה קשה לשימוש מאשר גוף פלדה יקרים 5 ~ 10 פעמים של טיטניום גשמי החלף פלדה או נחושת ימית מכשור לייצור. יחסי, השקעה חד פעמית של ציוד טיטניום הוא ממש נהדר, שהטכנולוגיה ואת היתרונות הכלכליים של טיטניום ציוד מסתמכים בעיקר על חייו המלא עולה כדי לשקף, המתבססים בעיקר על יתרונות לטווח ארוך כדי לשקף. חומר טיטניום כדי להרחיב את היישום בתחומי ההנדסה האוקיינוס, הערכת התועלת ואת הקידום של כבוד אוניברסלי לעשות הרבה עבודה.


[[JS_BodyEnd]]