+86-917-3373399 info@yunch.tech
קטגוריית מוצרים
תיצור איתנו קשר

שאאנשי Yunzhong תעשיה פיתוח ושות 'בע"מ

כתובת: NO.128 Gaoxin כביש, Baoji עיר, מחוז שאאנשי בסין

PC: 721013

טלפון: + 86-917-3373399

פקס: + 86-917-3373378

דואר אלקטרוני: info@yunch.tech

חדשות התעשייה
אנודת טיטניום עם גנרטור נתרן תת-כלורי
May 25, 2016

מילות מפתח: כלורט אלקטרוליטיאנודת טיטניום, מכשיר מחולל נתרן תת-כלורי עם אנודת טיטניום, טיטניום electrolytic כלורט אלקטרודה, אלקטרוליזה של נתרן כלורי אלקטרודה עבור נתרן תת-כלורי מחולל (4 יואן, יואן חמש, הנוסחה החדשה) טיטניום אנודת התקן המשמש בעיקר לטיפול בבית החולים של מי הביוב של חיידק המכילים, הכולל טיפול בשפכים ציאניד אלקטרוליטי, אבל גם עבור בריכת שחייה, שתיית מים, חיטוי השפכים חיים, אוכל עיבוד ציוד רפואי וסביבה צמח , במסעדות, במזנונים הציבור כלי שולחן ושותים חיטוי כלי.

עם הפיתוח של סין #39; s ארבע המודרניזציות, ציוד המופע כלור קטן יהיה עבור סין #39; s הגנת הסביבה הנדסה, תהליך החיטוי של טיפול במים על תפקיד לא ניתן להתעלם. לפי השימוש של מחולל נתרן תת-כלורי, בעיקר לחלק לבריאות חיטוי והגנת הסביבה לשתי קטגוריות. מחלקת תברואה, חיטוי המשמש לחיטוי של מי שתייה, חיטוי הסניטריים וואר, כלי שולחן, ירקות, פירות, חיטוי מזון, בריאות האדם הקשורים ישירות הגנרטור נתרן תת-כלורי.


סוג הגנת הסביבה מתייחס הטיפול בשפכים תעשייתיים, טיפול בשפכים חולים וכן וכל שימוש נתרן תת-כלורי פתרון עבור המגזר התעשייתי לא קשורה ישירות מחולל נתרן תת-כלורי ובריאות האדם.


[ציוד מאפיינים]


(א) נתרן תת-כלורי מחולל צירוף טופס, התפרקה מלחי, המים המלוחים שתדללו ערבוב, הוספת מדידה, נתרן תת-כלורי מחזור מתרחשת בתוך גוף groove, פחות השקעה, משתרע על שטח של המחוז, להגדיר גמישה.


(שני) הגנרטור הוא שילוב של הרכבת התחתית, הפנימית קירור יחיד חיבור מוט וסדרות. האנודה מחולל עשוי כמו המטריקס, מצופה שני רותניום תחמוצת טיטניום, הפוטנציאל נמוך, החיים הוא ארוך. בתנאים רגילים ההפעלה, מתרחשת בכל פעם רציף 300-200 שעות. נתרן תת-כלורי היא צורה בזרימה טבעית מסוג דיאפרגמה. לכן, שיעור ניצול מלח, יעילות גבוהה הנוכחית תהליך אלקטרוליזה, התשואות נתרן תת-כלורי, צריכת אנרגיה נמוכה, עלויות התפעול נמוכות.


[פרמטרים טכניים עיקריים]

קיבולת: 10 ק"ג/H

חומר הקתודה: רותניום מצופה אירידיום

מתח: 30-60V (ניתן להתאמה אישית)

זרם: 1280-1500A (ניתן להתאמה אישית)

גודל: 2335x1880x1550mm (יכול להיות מותאם אישית)


אנודת בבחירה


אנודת חומר יכול לבחור ציפוי טיטניום אנודת, תחמוצת מעורב ציפוי טיטניום אנודת, חיי שירות ארוכים, זה סוג של ציפוי טיטניום אנודת על פוטנציאל היא יחסית יעילות גבוהה, נמוכה, באנרגיה אפקט זה טוב. באמצעות אנודת טיטניום מחולל נתרן תת-כלורי עם פלטינה, אירידיום רותניום סגסוגת של טיטניום אנודת. מיוחד החברה פיתחה רוכב קל מתאימה מאוד לשימוש של מוצרים אנודת, כדי לייעל את השימוש במלח ולהאריך את חיי השירות של אפקט אנודת, המוצרים העיקריים הם כדלקמן: רותניום טיטניום אנודת צלחת, רשת וכן הלאה. YUNCH אנודת עם יעילות גבוהה, חיי שירות ארוכים. ניתן להחיל גם על התנאים המיוחדים הבאים: בתהליך אוקסיד (כגון חומצה החמצה); ריצה במהירות גבוהה של האלקטרוליט; התקנות קומוטציה אלקטרודה.


יוזמה פרטית ההיי-טק עם ייבוא וייצוא צודק, המתמחה בייצור של אנודת לא מסיסים, אספקת באיכות גבוהה טיטניום אנודת מוצרים לעולם, הוא העולם #39; מובילים s של יופיצ פלטינה על יצרני אנודת טיטניום. באותו זמן לספק מתקדם electroplating, טכנולוגיה אלקטרוליזה, ולקדם בתחום אלקטרוכימי יעילות, חיסכון אנרגיה נקייה.

ברוכים הבאים שאלתך.

פרופיל חברה:

YUNCH., מבוסס על טיטניום anodized ולהגדיר אחרים אלקטרודת מתכת, חומרי מתכת ברזליות ועיבוד עמוק של מוצרי מחקר, פיתוח, ייצור, מכירות כמו באחד המפעלים ההיי-טק.


YUNCH הראשי במוצרי טיטניום, אחסנה מעורבבים תחמוצת מתכת טיטניום אנודת (MMO טאי Yangji): משי רצועת הכלים אנודת, אנודת, מוליך את הקלטת, אנודת רוד, אנודת נטו, אנודת אנודת צינורי, צינורי, אנודת, אנודת בדיקה, אנודת רשת דיסקרטית, אנודת דיסקרטית ספירלה, אנודת טחנת רוח המשמשים לטיפול מים של אנודת טיטניום,טיטניום אנודת electroplating, היתוך electrolytic עם טיטניום אנודת; אנודת מגנזיום, אנודת אלומיניום, אבץ אנודת, אנודת ברזל יצוק סיליקון גבוהה, אנודת platinized, אלקטרודה תחמוצת עופרת שני ו אלקטרודת מתכת אחרים כבר בהצלחה בשימוש chlor אלקליות הפקה, כלורט, פרכלורט / אלקטרוליטי החילוץ של מתכת nonferrous, אלקטרו התצהיר, מחולל יונים מים, electroplating, דיאליזה חשמלי, אלקטרופורזה, electrosynthesis אנודת הקרבה. החברה מבצעת את הכולל עיצוב, ייצור ושירות טכני שירותי ייעוץ להגנה קורוזיה, אלקטרו בתצהיר electroplating טיפול במים וכן הלאה. החברה כולל מערכת ניהול הארגון המודרני סאונד, ציוד ייצור מודרניים, ציוד בדיקה, קיבלה אישורים מערכת איכות ISO9001.


[[JS_BodyEnd]]