+86-917-3373399 info@yunch.tech
קטגוריית מוצרים
תיצור איתנו קשר

שאאנשי Yunzhong תעשיה פיתוח ושות 'בע"מ

כתובת: NO.128 Gaoxin כביש, Baoji עיר, מחוז שאאנשי בסין

PC: 721013

טלפון: + 86-917-3373399

פקס: + 86-917-3373378

דואר אלקטרוני: info@yunch.tech

חדשות התעשייה
סין חוזק גבוה בהצלחה מפותחת טיטניום סגסוגת שימש בייצור של מטוס חדש
May 23, 2016

תעשיית מטוסים, יש כזה חבר המפלגה הקומוניסטית של סין. הוא מעיז לחדש, להיפרד quot בעבר חיקוי עיוור; Russianquot; או quot; Americanquot; מבנה מטוסים עם המצב שלסגסוגת טיטניום, שהוביל את צוות המחקר, חדשנות עצמאית, שנוצרו עם מאפיינים סיניים של Ti אווירונאוטית סגסוגת גשמי מערכת; הוא טוב לומד, תוצאות המחקר חדשנות במהירות ותרגול, כדי להשיג quot; הפקה, לימוד, מחקר, אינטגרציה;


הוא היה מוכן להיות בודדים, 23 שנים יש כבר בשקט לדבוק בשורה הראשונה של ייצור, מחקר מדעי; מסירותו, תחת חסותו של המדען הנודע גשמי, ולרדיפות של סינית האקדמיה של מדעי יאן Minggao, אך התמדה בפרופיל נמוך, ב skyquot; טיטניום quot; רודף אחרי אוויר לשרת את המדינה #39; s לחלום. . הוא סין טיטניום סגסוגת חומרים טכנולוגיה קורפ תעשיית התעופה המומחה הטכני הראשי: ז'ו Zhishou.

ז'ו Zhishou, יליד 1966, הרופא של הנדסה, בייג'ינג המכון של אוויר חומרים, סין תעופה תעשיית חוקר, מורה פרטי דוקטורט. 1 1 2 3 מאז 1991 עוסקת מחקר בסיסי של סגסוגת טיטניום של תעופה, יישום מחקרים מאז-שואו-ז'ו ניהל השלמתו של נבחרת מפתח המדע והטכנולוגיה סוגי 11, פרוייקט פרוייקט מחקר טכנולוגיה, נמצא כעת תחת חסותה של הפרויקט הלאומי מחקר טכני 5; כזכייה שהושלמו הראשון 2012 שנתי ההתקדמות המדעית והטכנולוגית הלאומית פרס 1 הפריט השני, ואת ההגנה הלאומית למדע, פרס התקדמות הטכנולוגיה הפרס הראשון בהשגת מטוסים תעשיית מדע וטכנולוגיה בפרס בפרס הראשון, בפרס השני ורבים אחרים; אל המחבר הראשון מחקרים שפורסמו יותר מ- 80 מסמכים, מונוגרפיות, מורשה ניצח 5, פטנטים המצאה הלאומית למחקר טרום הגנה לאומית אחת, אימות סוג מפתח, ו-1 טס האדם. כתוצאה חומרי סגסוגת טיטניום תעופה ויישום המחקר בתחום תעשיית מטוסים כבדים עשה כזה חבר במפלגה הקומוניסטית. הוא מעיז לחדש, להיפרד quot בעבר חיקוי עיוור; Russianquot; או quot; Americanquot; מבנה מטוסים עם המצב של סגסוגת טיטניום, שהוביל את צוות המחקר, חדשנות עצמאית, שנוצרו עם מאפיינים סיניים של Ti אווירונאוטית סגסוגת גשמי מערכת; הוא טוב לומד, תוצאות המחקר חדשנות במהירות ותרגול, כדי להשיג quot; הפקה, לימוד, מחקר, אינטגרציה; הוא היה מוכן להיות בודדים, 23 שנים יש כבר בשקט לדבוק בשורה הראשונה של ייצור, מחקר מדעי; מסירותו, תחת חסותו של המדען הנודע גשמי, ולרדיפות של סינית האקדמיה של מדעי יאן Minggao, אך התמדה בפרופיל נמוך, ב skyquot; טיטניום quot; רודף אחרי אוויר לשרת את המדינה #39; s לחלום. . הוא סין טיטניום סגסוגת חומרים טכנולוגיה קורפ תעשיית התעופה המומחה הטכני הראשי: ז'ו Zhishou.

התמונות

ז'ו Zhishou, יליד 1966, הרופא של הנדסה, בייג'ינג המכון של אוויר חומרים, סין תעופה תעשיית חוקר, מורה פרטי דוקטורט. 1 1 2 3 מאז 1991 עוסקת מחקר בסיסי של סגסוגת טיטניום של תעופה, יישום מחקרים מאז-שואו-ז'ו ניהל השלמתו של נבחרת מפתח המדע והטכנולוגיה סוגי 11, פרוייקט פרוייקט מחקר טכנולוגיה, נמצא כעת תחת חסותה של הפרויקט הלאומי מחקר טכני 5; כזכייה שהושלמו הראשון 2012 שנתי ההתקדמות המדעית והטכנולוגית הלאומית פרס 1 הפריט השני, ואת ההגנה הלאומית למדע, פרס התקדמות הטכנולוגיה הפרס הראשון בהשגת מטוסים תעשיית מדע וטכנולוגיה בפרס בפרס הראשון, בפרס השני ורבים אחרים; אל המחבר הראשון מחקרים שפורסמו יותר מ- 80 מסמכים, מונוגרפיות, מורשה ניצח 5, פטנטים המצאה הלאומית למחקר טרום הגנה לאומית אחת, אימות סוג מפתח, ו-1 טס האדם.


בשל התרומה החשובים שנעשו בחומר סגסוגת טיטניום תעופה ושדה המחקר היישום. הוא זכה על quot; תעופה תעשיית תרומה יוצאת דופן awardquot; quot; AVIC 10 איש hourquot; כבוד. 2013 זכתה נבחרת משאבי אנוש וביטחון סוציאלי במחלקה, מועצת המדינה, מתייחס הדואר SASAC; עובד מודל של מפעלים במרכז, quot; הכותרת של כבוד; כשרונות נבחרת שנבחרה הפרויקט quot; וקיבל thequot; תרומות משכמן ומעלה מומחים צעירים quot; כותרת.

חדשות תעופה טיטניום סגסוגת חומרים להתקדמות טכנולוגית בכל, היתוך גרעיני של צוות המחקר החדשני של דם, עיבוי ולהיות טוב בלימודים החכמה, זורם מוכנים זיעה בודד, חדירה של מסירות רגשות. . זה ג ' ושואו-להעביר את השתקפות הרוח של חברי המפלגה מצטיינים בטון. הוא הוביל את צוות המחקר להשיג שלנו חומר עמוד השדרה סגסוגת של טיטניום קריטי המבוסס על ערבות עצמאית, הקימה שלנו בארץ כוח נמוך קשיחות גבוהה, חזקה, קשיחות גבוהה גבול הסובלנות נזק, חוזק גבוה, עמידות גבוהה קשיחות ונזק, חוזק גבוה במיוחד, חוזק גבוה במיוחד ואת קשיחות וכו מבנה מטוסים עם חומרי סגסוגת טיטניום יישום של טכנולוגיה, בסדרה של פיתוח , בנייה עם מאפיינים סיניים של תעופה טיטניום סגסוגת גשמי מערכת תרם תרומות חשובות.ז'ו Zhishou במשך רוב השנה בין היצרן מטוסים, את נפח המפעל גשמי. הוא אמר את זה השילוב של חדשנות טכנולוגית, יישום מעשי של המפעל, היווצרות של ייצור, לימוד, מחקר, אינטגרציה. באמצעות היישום של חדשנות, המימוש הראשון של סגסוגת טיטניום סובלנות נזק ב רכיבי מפתח של המטוס על עיקר היישום של quot; zeroquot; פריצת דרך. ביניהם, פותח באופן עצמאי חוזק גבוה, קשיחות גבוהה, סגסוגת של טיטניום של סובלנות נזק כבר במספר דגמים ב סין #39; מקש s הנושאת חלקים מותקן יישום, חזקה, קשיחות גבוהה, נזק סובלנות הגבלה מסוג טיטניום סגסוגת הוא מפתח כיוון מטוסים חדשים רכיבים מספר רב של יישומים, נוצר הדפוס הבסיסי של המבנה שלנו מטוסים של טיטניום סגסוגת גשמי quot; שילוב של גבוה ונמוך בעוצמה , יתרונות ביצועים מקיפים משלימים, לפגוש את הדור החדש של אמינות גבוהה מטוסים ו משקל גבוה של עיצוב ויישום של היעד, לשפר מטוסים טיטניום סגסוגת המינון ויישום הרמה.


-שואו-ז'ו לדבוק המקור של חדשנות, כל הזמן לחקור באומץ תעופה עם חוזק גבוה במיוחד, קשיחות, סביבה קיצוניים מודל של ביצועים גבוהים טיטניום סגסוגת חומר המבוסס על הגבולות של המדע, ממשיכים לאתגר את היעד חדשנות חדש ואת מגבלת, כדי לענות על הדרישות של ביצועים גבוהים טיטניום סגסוגת חומר מטוסים בעתיד, במקום עבודתם מחקר כוכי דוקטורי רגילים להבין את ערך החיים של חבר המפלגה הקומוניסטית של סין.


[[JS_BodyEnd]]