+86-917-3373399 info@yunch.tech
קטגוריית מוצרים
תיצור איתנו קשר

שאאנשי Yunzhong תעשיה פיתוח ושות 'בע"מ

כתובת: NO.128 Gaoxin כביש, Baoji עיר, מחוז שאאנשי בסין

PC: 721013

טלפון: + 86-917-3373399

פקס: + 86-917-3373378

דואר אלקטרוני: info@yunch.tech

חדשות התעשייה
Baoji גבוהה טק אזור לבנות עמק טיטניום סיני חדש
Dec 07, 2015


כאשר אתה לוקח את iPhone6 ביד שלך, שאתה לא חושב כי הברגים 44 Baoji לייצור טיטניום עשוי טיטניום. בזמן הנוכחי, Baoji אזור ההיי טק יש מספר טיטניום עיבוד מפעלים להשתתף טיטניום בורג ייצור, הפך ספק גשמי של הטלפון הנייד של אפל. וכן הראשונה חדש תעשיית החומרים הפגנה של המדינה הבסיס, Baoji היי טק באזור התכנסו טיטניום עוסקת יותר 400 ו טיטניום סגסוגת ייצור, עיבוד ופיתוח של מפעלים, טיטניום ייצור חשבונות עבור-85% הפלט סה של העולם, עובייה 15% מכלל היצוא של העולם, אשר הוא ארוך מאוד נהנו המוניטין של עמק טיטניום בסין. המיקום הליבה של טיטניום בתעשיית החשמל תמחור הבינלאומי והפנים־ארצי.

-טיטניום היה שטח ידועה בעולם חומרי מתכת מתכת, מתכת, אסטרטגית, היא מדינה חזקה חייבת להיות הבלתי נמנע.

-Baoji יש שתי תרומות משכמן ומעלה התעשייה metallurgical של סין ". תעשיית טיטניום של היום הפכה תעשיית מורשת כותב כרטיס ביקור חדש Baoji. על פי הסטטיסטיקה, 2014 Baoji טיטניום תעשיה צפוי טיטניום תעשיה הכנסות ממכירות של 3.3 מיליארד יואן, Baoji ההיי טק שאזור הפך בבית ובחו המוביל בתעשייה טיטניום ניתנת עדיפות ל, סיומת של טונגסטן מוליבדן, טנטלום, ניאוביום, זירקוניום, הפניום, מתכות יקרות שתדללו מחקר ופיתוח, עיבוד, בסיס מכירות. היווצרות של טיטניום מלאה "טיטניום ספוג טיטניום טיטניום ingot חישול - טיטניום - טיטניום חלקים וציוד" עיבוד הרשת התעשייה. ב טיטניום, סגסוגת טיטניום, טיטניום אבקת מסגסוגת טיטניום, טיטניום, זירקוניום, הפניום, סולם טנטלום, ניאוביום וציוד סדרות אחרות של כיוון. ויצרו סדרה של מוצרים, כגון את main line של חומר טיטניום, הקו הראשי של מוצרים, התעשייה האווירית לישראל, ציוד רפואי, טיטניום, ועוד.

-2020, Baoji טיטניום תעשיה אשכול תבין הכנסה מכירות שנתי של 1000 יואן, תפוקה שנתית של 2000 טון של כיתה גרעיני טיטניום, 500 טון מוצרי זירקוניום גרעיני כיתה ו- 500 טון של זירקוניום תעשייתי. Baoji יהפוך באמת חומר חדש המובילים בעולם, ענף ההיי-טק הבסיס בסין. אזור ההיי טק Baoji יהפוך טיטניום בעולם תעשיית חומרי חדשנות צמתי רשת, קנה המידה הגדול במשפחה, אשכול ייצור הבסיס, בסין טיטניום עמק המותג של Baoji יהיה בעל שם עולמי.

עמק טיטניום מוצרים יהיה סוף סוף העסקה חתם על ההשקעה 188

2015 הכנס השנתי סין טיטניום, טיטניום פורום פיתוח תעשיית - בעמק טיטניום בסין (Baoji) מוצרי סחר הוגן הסתיימה ב May 23 אחה צ, המציגים אקספו המספר של 2.3 מיליון, בסך הכל 188 סחר והשקעות בפרויקטים שיתוף פעולה שנחתם, הסכום הכולל של 9.83 מיליארד יואן.

-פגישה זו הזמין את מספר המשתתפים לפרוץ 1000 אנשים, חברות זרות ואנשים הלקוחות 800 עסקית חשובה. אקספו נמשכו שלושה ימים, מספר המבקרים בתערוכה של 2.3 אנשים, של הסוחרים רוסים וזרים יותר מעשרה לבקר בתערוכה. BaoTi קבוצה כיחידת המארח, להציג את המוצרים מכסה את השרשרת תעשיה שלמה של טיטניום.

-אקספו, סך של פרוייקטים בהשקעה 188 על החתום, הסכום הכולל של יואן 98.3. ביניהם, 26 פרויקטים של השקעות, סה כ השקעה של 57.5 יואן; 162 לסחור שיתוף פעולה בפרויקטים, מסחר נפח של יואן 40.8. פרויקטים אלה לכסות תעופה חלל, האוקיינוס, ספינות, כלי נשק, כימית, מטלורגיה, חשמל, פרמצבטיקה, ספורט, שדות אחרים

4500 מטר מאוישת פגזים שקועות - מחקר עצמאי של סין, פיתוח במפעל BaoTi

מעטפת כדורית המאוישת הראשונה שלנו בפיתוח עצמי טבולות, לאחרונה בקבוצה BaoTi של מפעל פיקוח 4500 מטרים. זה הרמה של 4500 מטר של הצוללת המאוישת של סין הגיע לרמה של המדינות המפותחות. 10 ספטמבר 2015, על-ידי האקדמיה הסינית של הנדסה, סין סיווג החברה, אונ' ג'יאנג, מכללות, אוניברסיטאות, אחרים מאוישת הצוות של מומחים לביצוע מגוון רחב של מבחן מעטפת כדורית. לאחר הביקורת, קבוצת מומחה הסכימו כי צלחת המאוישת מעטפת כדורית, חישול, מעטפת כדורית מאפיינים ותוצאות גז מים חזק צפופה לפגוש את דרישות המפרט, דרך הבדיקה במפעל.

לפי BaoTi קבוצת מחקר מועמסת ראש צוות Shuanxiao ג'יאה, המעטפת הכדורית מאוישת עבור טיטניום מלא, שוקל בסך הכל 3 טון, הוא כיום מסוגל לייצר המרבי המאוישת מעטפת כדורית, למפעל יציקות גדולים תסתיים התלות ביבוא המצב לטווח ארוך של סין.

לפי הדיווחים, הוא מעטפת כדורית המאוישת מועמסת צלילה הוא חלק הליבה, האנטר שותק חבר הוא מים תחת כמה אלפי מטרים של העבודה הושלמה בתוך הבקתה סגור. העיצוב ואת ייצור קשר בין בטיחות ניווט


ב 25 מאי 2015, של סין הראשון במשפחה 4500 מטר חדר עמוק הלחץ מועמסת מאוישות ב מכון המחקר לוו-יאנג חומר הספינה. את מעטפת הכדור, "הדרקון", גודל הספינה לחץ לגמרי, הוא דיווח כי "דרקון", סגסוגת טיטניום לחץ חזק של מעטפת עבור ייצור הרוסי. בשל הקושי של סגסוגת טיטניום ריתוך תהליך, רוסיה בהקשר זה, החברה המובילה בעולם בתחום זה, אחרי רוסיה רק גרם פגז לחץ סגסוגת טיטניום של גרעיני submarines。

"דרקון" באותו סוג של האח הקטן הראשון של להגירה. ב-25 במאי, הצוללת מ־4500 מ' המאוישת הראשונה של סין מאוישת מעטפת כדורית, ב- 725 המפעל, 4500 המטרים של ציוד מפתח הצוללת מאוישת, צעד קדימה.

Ti80 הוא סין בשנת 1985 ב Ti6211 אמריקאי על בסיס להתפתחות bathyscaphe בשימוש ליד סגסוגת טיטניום אלפא, בעוצמה בינונית, קשיחות גבוהה, עמידות בקורוזיה, weldability, ביצועים טובים, כבר בשימוש נרחב בתחום של האוקיינוס. לחללית המאוישת הוא החלק החשוב ביותר הליבה של הצוללת 4500 מטר מאויש. זה החלק החשוב ביותר של הלוקליזציה של ציוד מפתח הצוללת מ־4500 מ' מאויש.


[[JS_BodyEnd]]