+86-917-3373399 info@yunch.tech
קטגוריית מוצרים
תיצור איתנו קשר

שאאנשי Yunzhong תעשיה פיתוח ושות 'בע"מ

כתובת: NO.128 Gaoxin כביש, Baoji עיר, מחוז שאאנשי בסין

PC: 721013

טלפון: + 86-917-3373399

פקס: + 86-917-3373378

דואר אלקטרוני: info@yunch.tech

חדשות התעשייה
Baoji גבוהה טק אזור לבנות עמק טיטניום סיני חדש
Apr 25, 2016


כאשר אתה #39; ve, יש לך טלפון נייד iPhone6, שנדמה לך44. ברגי טיטניוםאשר עשויים טיטניום ייצור חומר ב- Baoji.


כיום, אזור ההיי טק Baoji יש יותר מאשר טיטניום עיבוד מפעלים להשתתףטיטניום בורג ייצור, הפכה אפל #39; s הטלפון הנייד הספק.


בתור מנה ראשונה של חדשות תעשיית החומרים הדגמה לאומי הבסיס, Baoji אזור ההיי טק התאספו יותר מ-400 מאגדת טיטניום, טיטניום סגסוגת ייצור, עיבוד, במחקר ופיתוח, ייצור של טיטניום לבעליהם כ-85% מהתפוקה הלאומית, והיוו כ 22% הפלט סה של טיטניום גלובלית, היצוא טיטניום היוו העולמי 15%, מוקדם מאוד ליהנות המוניטין של. quot; עמק טיטניום בסין.

s

הליבה של תעשיית טיטניום יצוק בכוחו תמחור מקומיים ובינלאומיים

דצמבר 2014, כמו הקמת quot; עמק טיטניום בסין הוא החלק רכיב חשוב של עמקמתכות לא ברזליות טיטניוםמסחר במרכז הפתח Baoji גונג אזור ההיי טק, היה הראשון מטילי הציג טיטניום טהור, מטילי טיטניום,ספוג טיטניוםשלושה זנים המסחר, היום הבנתי נפח המסחר 377.592 מיליון יואן, תפיסה עסקה בסכום 66060 ק ג.


על פי שאאן טיטניום נדירים מתכת חומרים תעשיית שיוך לכשהמשנה למזכיר הכללי של Jingqing וואנג, מעבר Baojiטיטניום, טיטניום סגסוגת שוקתנועות לאחור, ערוץ מידע משאבים מוגבלים, האטימות של מנגנון תמחור, המבצע יעלה, הלקוח עולה הוא גבוה מדי, וכתוצאה מכך הארגון קטנות ובינוניות השקועה מחיר תחרות, גם הופך את מחירי החומר והמוצר טיטניום נמוך זמן ריצה, בקנה מידה תעשייתי משוטט לפני. לפי נתונים סטטיסטיים של מחלקות הקשורות, עם מכירות שנתיות של פחות מ- 20 מיליון יואן של מפעלים קטנים היוו 78% של המפעלים באזור Baoji לעיל, של מתכות ferrous בעמק טיטניום המסחר מרכז להגדיר לפתור קשיים של שרשרת תעשייתי, הסוף של שוק הטכנולוגיה ארגוני עזרה, המוצר להבין באמת את הערך.

http://www.yunch-cn.com

עם פתיחתמתכות לא ברזליות בעמק טיטניוםמסחר במרכז, Baoji טיטניום, מתכות לא ברזליות, המסחר לצד הכביש אינטנסיבית, מידע, מקצועי. המוקד מרכז המסחר על השלמתו של טיטניום ומתכות ברזליות מסחר, היישוב, מידע, ביקורת איכות, אחסון, הלוגיסטיקה ובשרשרת האספקה מימון ייצור, מדע וטכנולוגיה תעשיית שירות מועצת המנהלים קצר. סמן Baoji ההי-טק שאזור יתמקד משדרגים את תעשיית ייצור כדי לקדם עסקאות שירות, לקדם את התמחור מיקוח שרשרת השירות, כדי לסייע לארגונים לקדם במהירות את השרשרת תעשייתיים באיכות גבוהה.


עמק טיטניום ברזלי שמתכות מסחר מרכז דרך אינטנסיבית, הקמת שוק הביקוש מוצרי מידע, לוגיסטיקה חלון, לשילוב יעיל של משאבים, להימנע לוגיסטיקה מרובות קישורים, מפחיתה את התחרות מחיר פרועה של הארגון, לזייף תעשיית טיטניום הבינלאומי והפנים־ארצי התמחור הליבה.


הברית תעשייתי כדי להנחות את התפתחות תעשיית טיטניום בריא


על מנת להעניק מלאה תהיה היתרון התעשייה האופייני של האזור טיטניום, ליצור quot; סין בעמק טיטניום להיות מותגים ידועים בבית ובחו ל, Baoji הכין את Baoji מדינה בעולם ההי-טק הבסיס ובניה התפתחות planningquot; ו. quot; Baoji - טיטניום בסין עמק פיתוח planningquot; תעשיית חדש ובנייה טכנולוגיה גבוהה ושירות פלטפורמה של חומר טיטניום בסין מסחר במרכז, המוצר טיטניום לאומי בדיקות מרכז, מפתח מעבדה, טיטניום אוניברסיטת עמק ופתח מסחר מקוון, מסחר לוגיסטיקה, מסחר בחוזים עתידיים, הגדולה ביותר, המין ביותר של טיטניום הבינלאומי חומר לשוק המסחר הוא בנוי. על פי התכנון להוביל, הפרויקט מונחה, שרשרת הארכה, לחזק חדשנות, למטב את הסביבה של רעיונות, גדול וחזק טיטניום, זירקוניום, אחרים נדירים מתכות וסגסוגות בעיקר חומרים התעשייה החדש, המאמצים לבנות את לאומי ממדרגה ראשונה חדש גשמי טק בסיס לתעשייה והעיר הפקהעמק טיטניום בסין.בנוסף, כדי לשפר את טיטניום עמק בפיתוח תעשייתי של הכוח המוביל, חופש הביטוי, על מנת לקדם תעשייה מחדש שדרוג, חדשנות ופיתוח, על פי מכוני מחקר Baoji אוניברסיטאות כמו המקור של חדשנות, חדשנות היכולת של מפעלים קטנים ובינוניים הוא לא חזק, אבל דרישה דחופה עבור מוצרים חדשניים R המגבר; מצב D של זיהוי המוצר האמצעי אומר מספיקות, המבוא של Baoji טק אזור Baoji Taihua מגנטי Mechatronic טכנולוגיה המחקר במכון ושות' בע מ, הוקמה Baoji טיטניום תעשיה מכון מחקר, ולקדם באופן פעיל את quot; טיטניום מוצרי איכות הפיקוח centerquot; ע י משרד התעשייה הלאומית, CNCA אושרה הקמתה של צד שלישי הלאומית, טיטניום מוצרי איכות הפיקוח, הביקורת סוכנויות ורק, כל עוד פעיל בקידום הקמת פלטפורמה צד שלישי מבחן הבסיס; לקדם את ועדת תקנים רלוונטיים להגדיר עבודה, הקמת עמק יפהפה, ירוק בעמק טיטניום טיטניום.


שאאן, טיטניום, חומרים נדירים מתכת הברית בענף כגשר בין הממשלה, ארגוני, שוק, הקישור, כדי לסייע לממשלה מדריך הבריאות של טיטניום ופיתוח תעשיית מתכת חומרים נדירים. תעשיית הברית חילופי טכני, אנשי הדרכה, תעשיית דגירה, פיתוח קרן השקעות מימון שירותי ייעוץ, לחזק את חילופי ושיתוף פעולה עם טיטניום וטיסות בחו ל, ארגוני התעשיות חומרים נדירים מתכת, יחידות ומספקת תנאים נוחים רבים. הברית תעשייתי גם לקדם ארגונים, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר של שיתוף פעולה, משפרים את יכולתו חדשנות עצמאית של טיטניום, תעשיית מתכת נדירה, את הרמה הכללית, לקדם התפתחות בריאה ומתמשכת של טיטניום תעשיה.כרטיסי ביקור חדשים עבור המורשת תעשייתי של תעשיית טיטניום

טיטניום נקראת העולם #39; s שטח מתכות, מתכות ימיים, חומרי מתכת אסטרטגי, הוא חייב מדינה חזקה, הבלתי נמנע.

Baoji #39 תרומה יוצאת דופן s 2 סין #39; s מטלורגיה, quot; ארד עתיק וואר, כיום ישנם טיטניום alloyquot;. כיום, תעשיית טיטניום היה כמו quot; heritagequot תעשייתי; כתב את זה כרטיס ביקור חדש Baoji. על פי הסטטיסטיקה, 2014 Baoji טיטניום תעשיה צפוי טיטניום תעשיה הכנסות ממכירות של 3.3 מיליארד יואן, Baoji ההיי טק שאזור הפך בבית ובחו המוביל בתעשייה טיטניום ניתנת עדיפות ל, סיומת של טונגסטן מוליבדן, טנטלום, ניאוביום, זירקוניום, הפניום, מתכות יקרות שתדללו מחקר ופיתוח, עיבוד, בסיס מכירות. היווצרות של ספוג טיטניוםמטיל טיטניום - סרט אלומיניום וסגסוגות טיטניום-טיטניום-טיטניום חלקים וציודוהשלם טיטניום עיבוד הרשת התעשייה. אבקת מסגסוגת טיטניום, טיטניום, סגסוגת טיטניום, טיטניוםציוד טיטניום, יצרו היקףזירקוניום ולאחר הפניום טנטלום, ניוביום, ועוד סדרה של כיוון. נוצר עיבוד עמוק של טיטניום כמו הקו הראשי, עם ציוד אזרחי, התעשייה האווירית לישראל, ציוד רפואי, טיטניום, כגון סדרת מוצר אשכול.


צפוי בשנת 2020, Baoji טיטניום תעשיה באשכול תוכלו להשיג הכנסה מכירות שנתי של 100 מיליארד יואן, תפוקה שנתית של 2000 טון של כיתה גרעיני ספוג טיטניום, 500 טון שלכיתה גרעיני זירקוניום מוצרים. וטפס 500 טון ייצור תעשייתי זירקוניום. Baoji באמת יהפכו העולם #39; s מובילים, המקומי ממדרגה ראשונה-טק תעשייתי בסיס חדש. אזור ההיי טק Baoji יהפכו את העולם #39 s הגדול חדשנות תעשייתית רשת צומת, המדינה #39; s הגדול קנה מידה ואשכול הייצור הבסיסי, Baoji #39; s quot; Valleyquot טיטניום בסין; המותג יהיה המפורסמים בעולם.


סין יומי כתב ג'אנג שין 2015.2.25


[[JS_BodyEnd]]